Voornaam Initialen Tussenv Achternaam Straat Postcode Woonplaats Telefoon Mobiel Naam Partner Geboren Lid sinds E-mailadres
Frans van Baars V.Weerden Poelmanweg 120 3768 MN Soestduinen 035 – 888 49 61 06 – 52 13 76 29 Ria 28-01-1937 01-03-2011 fravaba@casema.nl
Joop Barwegen Smedenweg 10 1261 BH Blaricum 035 – 538 24 92 06 – 44 41 84 85 Toos 21-08-1939 01-02-2013 jbarwegen73@gmail.com
Henk de Beer Godelindeweg 1-A 38 1411 GG Naarden 035 – 678 10 05 06 – 55 76 60 31 Nell 30-07-1939 01-01-2013 hjdebeer@casema.nl
Theo Beijerinck Wakkerendijk 5 3755 DA Eemnes 035 – 531 16 13 Els 06-05-1939 01-12-2002 tbeijerinck@gmail.com
Jules Boelens Werkdroger 1-07 1251 CM Laren 035 – 523 42 91 06 – 54 91 43 35 02-07-1947 01-02-2008 jugebo@gmail.com
Ad van den Bos Van Weedestraat 135 3761 CD Soest 035 – 538 92 53 Gerie 13-12-1932 01-02-2008 advdbos@casema.nl
Theo van Dillen Zomerkade 298 1273 SV Huizen 035 – 525 64 03 06 – 11 20 10 09 Trudy 07-08-1938 01-01-2000 tvdillen@hetnet.nl
Jan den Dunnen Akkerpad 4 3755 TL Eemnes 035 – 531 02 82 06 – 10 04 41 66 Anneke 10-08-1946 01-01-2013 jgdendunnen@kpnplanet.nl
Rik Egberts Kostverloren 26 1251 TP Laren NH 06 – 51 76 61 15 Anneke Adriaansz 03-05-1941 01-02-2018 egbertsarch@planet.nl
Peter van Eijck Steenakker 11 1261 CR Blaricum 035 – 538 71 95 06 – 24 92 97 26 Hannie 09-03-1929 01-07-1994 peter@2miljoen.nl
Nico Fiorentinos Steffenshein West 28 1251 WB Laren NH 035 – 531 11 89 Ineke 19-09-1941 01-07-2008 nicofiorentinos@gmail.com
Ernst van Gelderen Wildenborch 36 1082 KD Amsterdam 020 – 789 39 68 06 – 29 02 39 62 Lies 18-10-1939 01-02-2000 ernstvangelderenbuitenveldert@gmail.com
Chris de Haan Winterkoning 105 3766 WC Soest 035 – 601 42 72 Pauline 13-04-1934 01-01-1992 cdehaan@kpnmail.nl
Bert Harenberg Naarderstraat 41 1251 AZ Laren NH 035 – 531 26 37 06 – 53 35 27 36 Rose-Marie 18-08-1946 01-03-2018 bert@mediavision.nl
Rombout van der Hulst Zevenend 50 1251 RP Laren NH 06 – 15 47 47 88 Teddy 06-10-1951 01-03-2019 r.vanderhulst@hm-productions.nl
Frans de Jager Biltseweg 29 A 3763 LC Soest 06 – 22 23 33 45 Netty 12-03-1951 01-12-2018 fransdejagersoest@gmail.com
Gerard Jochemsen Ericaweg 13 1251 WJ Laren NH 06 – 43 64 04 89 Marlou Buisman 21-10-1952 01-11-2019 jochemseng@gmail.com
Evert de Jong Mendes Da Costalaan 21 1251 NN Laren NH 035 – 531 28 71 06 – 13 90 37 15 Christa 23-07-1952 01-02-2015 evertdejong52@outlook.com
Marten de Jonge Streefoordlaan 40 3755 BB Eemnes 035 – 531 22 37 06 – 51 28 98 50 Joke 27-03-1944 01-03-1995 dejonge.m@kpnmail.nl
Luc Jonkman Brinklaan 31 C1 1404 EP Bussum 035 – 622 40 13 06 – 10 91 60 41 Hannie 15-05-1942 01-02-2002 lucas.jonkman@gmail.com
Rico Keijzer P.C. Van Den Brinkweg 4 1251 PW Laren NH 035 – 208 22 46 06 – 54 60 02 66 Ineke 03-06-1964 01-07-2017 ricokeijzer@hotmail.com
Cyrus Kharas Naarderweg 37 1261 BR Blaricum 035 – 531 74 91 06 – 20 63 45 26 Punnika 04-09-1951 01-12-2018 cyrus@kharas.com
Rik Kloos Vliegweg 4B 1261 GL Blaricum 035 – 531 44 10 06 – 51 97 75 43 Puck 08-07-1952 01-05-2010 rik.kloos@hotmail.nl
Aad Kok P.C. Van Den Brinkweg 11 1251 PV Laren NH 035 – 887 23 76 06 – 41 14 70 49 Else 29-03-1954 01-08-2014 aad.kok@hotmail.com
Roel Kraefft Hasselaarlaan 31 3755 AV Eemnes 035 – 538 91 48 06 – 51 14 93 21 Tiny 22-02-1931 01-11-2006 rh.kraefft@planet.nl
Frits Kuiper Pastoor Hendrikspark 47 1251 MB Laren NH 035 – 538 83 65 06 – 20 97 69 36 Metie 19-11-1930 01-02-2004 kuiper.frits@kpnmail.nl
Jos Lucassen Naarderstraat 190 1272 NP Huizen 035 – 526 72 30 Madeleine 05-01-1948 01-12-2014 jflucassen@gmail.com
Michael M.J. Nelck Oudeweg 22 8077 SR Hulshorst 034 – 184 07 63 06 – 49 00 22 90 Irma 24-06-1961 01-11-2002 michael.nelck@ziggo.nl
Thijs Papelard Noorderweg 10 1271 VM Huizen 035 – 526 12 28 06 – 11 23 84 40 Claar 12-01-1940 01-02-2004 mpapelard@hotmail.com
Martin Pompe P/a Henri Dunantpark 12 1277 BP Huizen 003 – 463 47 89 06 – 53 37 47 36 Yvette 18-11-1932 01-05-1994 mwjp.pompe@gmail.com
Ton Samwel Nieuwe Bussumerweg 118 1272 CL Huizen 035 – 693 32 64 06 – 54 13 33 45 29-07-1950 01-01-2016 tonsamwel1@gmail.com
Bernd Sanson Fransepad 29 1261 JD Blaricum 035 – 531 20 82 06 – 14 47 43 67 Mieke 21-04-1945 01-10-2015 berndsanson@icloud.com
Cor van de Schoot Kuijerpad 10 1261 HZ Blaricum 06 – 50 20 14 74 Alette 18-04-1942 01-05-2017 cvdschoot@ziggo.nl
Huib Schreurs Boekweitakker 4 1261 DA Blaricum 035 – 538 10 30 06 – 30 97 50 77 Marjan 16-10-1950 01-02-2018 huibschreurs@gmail.com
Bob Siemons De Regentesse 79 1273 JZ Huizen 035 – 531 03 87 06 – 55 33 83 35 Gré 02-03-1934 01-12-1995 bob.siemons@12move.nl
Siep Speerstra Koggewagen 36 1261 KC Blaricum 035 – 526 66 45 06 – 36 33 15 68 Annemiek 30-12-1939 01-04-2008 s.speerstra@gmail.com
Frans Stormmesand Neuhuijsweg 5 1251 LW Laren NH 035 – 531 56 67 06 – 23 93 51 76 Tineke 11-07-1931 01-02-2020 fstormmesand@gmail.com
Paul Tichelaar Werkdroger1/02 1251 CM Laren NH 035 – 533 73 48 Annelies 10-08-1927 01-09-2017 aaa@bingo.com
Martin Uitenbroek Hoofdgracht 23 1411 LA Naarden 035 – 694 24 66 06 – 30 28 06 62 Carla 06-12-1942 01-07-2018 m.uitenbroek@online.nl
Cor Valk Fazantenhof 131 3755 EG Eemnes 035 – 538 94 90 20-07-1940 01-11-1996 corenelly.valk@gmail.com
Jaap Veenstra Oranjehof 41 3761 KD Soest 035 – 603 29 63 06 – 46 39 31 74 Ellen 07-12-1938 01-02-1999 jjveenstra@planet.nl
Pieter Visser Wissellaan 12 3731 PP Bilthoven 035 – 693 10 28 06 – 51 11 90 35 05-10-1937 01-12-1998 pietervisser1937@gmail.com
Gerard Vlak Eemnesserweg 42 Apt 201 1251 ND Laren NH 035 – 887 23 67 06 – 21 19 33 53 28-09-1933 01-09-2013 gjmvlak@gmail.com
Jan van den Wall Bake P.C. Van Den Brinkweg 22 1251 PW Laren NH 035 – 533 50 54 06 – 53 46 60 78 Mary 04-03-1939 01-11-2012 jh.vdwallbake@gmail.com
Ron Willemse Vierkante Bosje 23 3755 BE Eemnes 035 – 531 42 88 06 – 21 23 07 41 12-07-1947 01-02-1991 ron.willemse@kpnmail.nl
Gerard Winkelhagen Majellapark 19 1406 TS Bussum 035 – 694 05 47 06 – 00 00 00 00 Frederique 07-06-1935 01-05-2019 gerard@winkelhagen.nl
Willem Winter St Janstraat 32 1251 LB Laren NH 035 – 538 63 22 Francine 04-12-1939 01-02-2008 willem.a.winter@gmail.com
Ad Leidner Henri Polakweg 8 1251 PH Laren 035 – 531 01 78 06 – 39 20 09 39 Paula 07-03-1945 01-09-2017 ad.leidner@ziggo.nl
Eric Schellekens Gentiaanstraat 2 1402 CS Bussum 035 – 691 90 13 06 – 21 40 76 54 Vera 03-01-1959 01-02-2012 eric.schellekens@live.nl
Arnold Goedhart Zomertuin 4 1251 LZ Laren 06 – 12 92 35 34 Lida 11-12-1941 01-11-2012 arnoldgoedhart@hotmail.nl
Douwe van Linge Wakkerendijk 38a 3755 DC Eemnes 035 – 531 04 14 Louise 24-05-1947 01-04-1982 douwevanlinge@gmail.com
Albert A. Mullaart Meentweg 22 1261 XT Blaricum 06 – 53 75 02 05 Marijke 16-06-1948 01-10-2018 albert@mullaart.nl
Teun t.c. Bouwer Huiswei 8 4855 AB Galder 06 – 41 81 32 39 Hettie 25-05-1942 01-11-2012 teunbouwer@hotmail.com
Jim J.M.A. Juffermans De Schout3 1251 BN Laren 035 – 531 65 58 06 – 57 32 38 78 13-01-1941 01-03-2022 jimjuf2@gmail.com
Marcel M.L. Jansen Gooimeerpromenade 23 1277 ES Huizen 06 – 81 33 37 73 14-02-1959 01-05-2022 marcellaurensjansen@gmail.com
Herman H Lam Molenweg 20 1251 LT Laren 035 – 531 50 71 06 – 43 73 58 84 14-07-1944 01-06-2022 herman.lam1@me.com
Jan J. Prins Sperwerlaan 29 3722 XA Bithoven 06 – 27 49 76 55 07-06-1946 01-06-2022 mrjanprins@gmail.com
Steven T.S. Duintjer Tebbens Pastoor Henrikpark 50 1251 MD Laren 06 – 23 41 10 97 Marthy 01-01-1948 01-07-2022 srduintjertebbens@gmail.com
Herman H.S. Nanninga Raboes 7a 1251 AK Laren 035 – 531 48 26 Sabine MOB: +49 – 17 43 25 14 60 19-12-1955 01-08-2022 hsnanninga@gmail.com
Ton A.J.P. van der Wardt Jan Hamdorfflaan 3 1251 NL Laren 06 – 46 20 79 60 Corry 14-10-1947 15-10-2022 tcvanderwardt@gmail.com
Simon S.E. Huijzer Majellapark 55 1406 TS Bussum 06 – 11 59 76 67 Ada 03-02-1936 13-10-2022 s.huyzer@planet.nl
Folkert F.S. Goedkoop Mariekenspad 4 1251 TD Laren 035 – 531 90 53 06 – 53 46 31 61 Astid 12-06-1947 20-10-2022 folkert@astrid-en-folkert.nl
Douwe D.T. Bleeker Zuiderzeedreef 9c 1261 AE Blaricum 06 – 47 44 08 57 Anna 11-11-1943 10-11-2022 douwe-bleeker@hetnet.nl
Hadi H. Heidary Warrekam 32 1251 VZ Laren 035 – 629 54 28 06 – 31 20 28 44 Sherry 11-05-1962 10-11-2022 hadiheidary@yahoo.com
Marcel M.k.w. Dehue Kostverloren 14 1251 TP Laren 06 – 51 07 46 97 Meriëtte 28-07-1948 22-12-2022 mkwdeh@gmail.com
Manfred M. Pril Tafelbergweg 44 1251 AG Laren 035 – 888 76 60 06 – 25 53 03 40 31-03-1937 08-02-2023 prido@ziggo.nl
Nico N.W. Dorrestijn Veldweg 9a 1251 HC Laren 035 – 683 37 48 Joke 07-08-1936 01-06-2023 n.w.dorrestijn@gmail.com
Piet Test Jklhjk 7787 HK Hjhn9p Jkjkh 07-08-2023 07-08-2023 info@yuryyulan.nl
John J.c. Muller William Singerweg 9 1261 EH Blaricum 035 – 888 33 08 06 – 21 40 09 35 Annette 19-06-1946 11-12-2023 johnchrismuller@gmail.com
Jaap J.A. Miedema Torenlaan 1a 1251 HE Laren 06 – 15 08 10 82 Anjo 25-12-1955 01-02-2024 jaapmiedema@yahoo.com
Anne A. Visser Oosterend 17 1251 HH Laren 06 – 22 91 94 69 Annelies 30-10-1953 01-02-2024 anne@annevisser.nl

Ledenlijst XLS