Ledenlijst
Voornaam Achternaam Geboren Woonplaats Lid_sinds Contact
Aad Kok; 29-03-1954 P.C. Van Den Brinkweg 11
1251 PV Laren NH
01-08-2014
Else
 035 – 887 23 76 06 – 41 14 70 49
aad.kok@hotmail.com
Ad Leidner; 07-03-1945 Henri Polakweg 8
1251 PH Laren
01-09-2017
Paula
 035 – 531 01 78 06 – 39 20 09 39
ad.leidner@ziggo.nl
Ad Bos; van den 13-12-1932 Van Weedestraat 135
3761 CD Soest
01-02-2008
Gerie
 035 – 538 92 53
advdbos@casema.nl
Albert Mullaart; A. 16-06-1948 Meentweg 22
1261 XT Blaricum
01-10-2018
Marijke
06 – 53 75 02 05
albert@mullaart.nl
Anne Visser; A. 30-10-1953 Oosterend 17
1251 HH Laren
01-02-2024
Annelies
06 – 22 91 94 69
anne@annevisser.nl
Arnold Goedhart; 11-12-1941 Zomertuin 4
1251 LZ Laren
01-11-2012
Lida
06 – 12 92 35 34
arnoldgoedhart@hotmail.nl
Bernd Sanson; 21-04-1945 Fransepad 29
1261 JD Blaricum
01-10-2015
Mieke
 035 – 531 20 82 06 – 14 47 43 67
berndsanson@icloud.com
Bert Harenberg; 18-08-1946 Naarderstraat 41
1251 AZ Laren NH
01-03-2018
Rose-Marie
 035 – 531 26 37 06 – 53 35 27 36
bert@mediavision.nl
Bob Siemons; 02-03-1934 De Regentesse 79
1273 JZ Huizen
01-12-1995
Gré
 035 – 531 03 87 06 – 55 33 83 35
bob.siemons@12move.nl
Chris Haan; de 13-04-1934 Winterkoning 105
3766 WC Soest
01-01-1992
Pauline
 035 – 601 42 72
cdehaan@kpnmail.nl
Cor Valk; 20-07-1940 Fazantenhof 131
3755 EG Eemnes
01-11-1996  035 – 538 94 90
corenelly.valk@gmail.com
Cor Schoot; van de 18-04-1942 Kuijerpad 10
1261 HZ Blaricum
01-05-2017
Alette
06 – 50 20 14 74
cvdschoot@ziggo.nl
Cyrus Kharas; 04-09-1951 Naarderweg 37
1261 BR Blaricum
01-12-2018
Punnika
 035 – 531 74 91 06 – 20 63 45 26
cyrus@kharas.com
Douwe Bleeker; D.T. 11-11-1943 Zuiderzeedreef 9c
1261 AE Blaricum
10-11-2022
Anna
06 – 47 44 08 57
douwe-bleeker@hetnet.nl
Douwe Linge; van 24-05-1947 Wakkerendijk 38a
3755 DC Eemnes
01-04-1982
Louise
 035 – 531 04 14
douwevanlinge@gmail.com
Eric Schellekens; 03-01-1959 Gentiaanstraat 2
1402 CS Bussum
01-02-2012
Vera
 035 – 691 90 13 06 – 21 40 76 54
eric.schellekens@live.nl
Ernst Gelderen; van 18-10-1939 Wildenborch 36
1082 KD Amsterdam
01-02-2000
Lies
 020 – 789 39 68 06 – 29 02 39 62
ernstvangelderenbuitenveldert@gmail.com
Evert Jong; de 23-07-1952 Mendes Da Costalaan 21
1251 NN Laren NH
01-02-2015
Christa
 035 – 531 28 71 06 – 13 90 37 15
evertdejong52@outlook.com
Folkert Goedkoop; F.S. 12-06-1947 Mariekenspad 4
1251 TD Laren
20-10-2022
Astid
 035 – 531 90 53 06 – 53 46 31 61
folkert@astrid-en-folkert.nl
Frans Stormmesand; 11-07-1931 Neuhuijsweg 5
1251 LW Laren NH
01-02-2020
Tineke
 035 – 531 56 67 06 – 23 93 51 76
fstormmesand@gmail.com
Frans Jager; de 12-03-1951 Biltseweg 29 A
3763 LC Soest
01-12-2018
Netty
06 – 22 23 33 45
fransdejagersoest@gmail.com
Frans Baars; van 28-01-1937 V.Weerden Poelmanweg 120
3768 MN Soestduinen
01-03-2011
Ria
 035 – 888 49 61 06 – 52 13 76 29
fravaba@casema.nl
Frits Kuiper; 19-11-1930 Pastoor Hendrikspark 47
1251 MB Laren NH
01-02-2004
Metie
 035 – 538 83 65 06 – 20 97 69 36
kuiper.frits@kpnmail.nl
Gerard Jochemsen; 21-10-1952 Ericaweg 13
1251 WJ Laren NH
01-11-2019
Marlou Buisman
06 – 43 64 04 89
jochemseng@gmail.com
Gerard Vlak; 28-09-1933 Eemnesserweg 42 Apt 201
1251 ND Laren NH
01-09-2013  035 – 887 23 67 06 – 21 19 33 53
gjmvlak@gmail.com
Gerard Winkelhagen; 07-06-1935 Majellapark 19
1406 TS Bussum
01-05-2019
Frederique
 035 – 694 05 47 06 – 00 00 00 00
gerard@winkelhagen.nl
Hadi Heidary; H. 11-05-1962 Warrekam 32
1251 VZ Laren
10-11-2022
Sherry
 035 – 629 54 28 06 – 31 20 28 44
hadiheidary@yahoo.com
Henk Beer; de 30-07-1939 Godelindeweg 1-A 38
1411 GG Naarden
01-01-2013
Nell
 035 – 678 10 05 06 – 55 76 60 31
hjdebeer@casema.nl
Herman Lam; H 14-07-1944 Molenweg 20
1251 LT Laren
01-06-2022  035 – 531 50 71 06 – 43 73 58 84
herman.lam1@me.com
Herman Nanninga; H.S. 19-12-1955 Raboes 7a
1251 AK Laren
01-08-2022
Sabine MOB: +49 – 17 43 25 14 60
 035 – 531 48 26
hsnanninga@gmail.com
Huib Schreurs; 16-10-1950 Boekweitakker 4
1261 DA Blaricum
01-02-2018
Marjan
 035 – 538 10 30 06 – 30 97 50 77
huibschreurs@gmail.com
Jaap Miedema; J.A. 25-12-1955 Torenlaan 1a
1251 HE Laren
01-02-2024
Anjo
06 – 15 08 10 82
jaapmiedema@yahoo.com
Jaap Veenstra; 07-12-1938 Oranjehof 41
3761 KD Soest
01-02-1999
Ellen
 035 – 603 29 63 06 – 46 39 31 74
jjveenstra@planet.nl
Jan Prins; J. 07-06-1946 Sperwerlaan 29
3722 XA Bithoven
01-06-2022 06 – 27 49 76 55
mrjanprins@gmail.com
Jan Dunnen; den 10-08-1946 Akkerpad 4
3755 TL Eemnes
01-01-2013
Anneke
 035 – 531 02 82 06 – 10 04 41 66
jgdendunnen@kpnplanet.nl
Jan Wall Bake; van den 04-03-1939 P.C. Van Den Brinkweg 22
1251 PW Laren NH
01-11-2012
Mary
 035 – 533 50 54 06 – 53 46 60 78
jh.vdwallbake@gmail.com
Jim Juffermans; J.M.A. 13-01-1941 De Schout3
1251 BN Laren
01-03-2022  035 – 531 65 58 06 – 57 32 38 78
jimjuf2@gmail.com
John Muller; J.c. 19-06-1946 William Singerweg 9
1261 EH Blaricum
11-12-2023
Annette
 035 – 888 33 08 06 – 21 40 09 35
johnchrismuller@gmail.com
Joop Barwegen; 21-08-1939 Smedenweg 10
1261 BH Blaricum
01-02-2013
Toos
 035 – 538 24 92 06 – 44 41 84 85
jbarwegen73@gmail.com
Jos Lucassen; 05-01-1948 Naarderstraat 190
1272 NP Huizen
01-12-2014
Madeleine
 035 – 526 72 30
jflucassen@gmail.com
Jules Boelens; 02-07-1947 Werkdroger 1-07
1251 CM Laren
01-02-2008  035 – 523 42 91 06 – 54 91 43 35
jugebo@gmail.com
Luc Jonkman; 15-05-1942 Brinklaan 31 C1
1404 EP Bussum
01-02-2002
Hannie
 035 – 622 40 13 06 – 10 91 60 41
lucas.jonkman@gmail.com
Manfred Pril; M. 31-03-1937 Tafelbergweg 44
1251 AG Laren
08-02-2023  035 – 888 76 60 06 – 25 53 03 40
prido@ziggo.nl
Marcel Dehue; M.k.w. 28-07-1948 Kostverloren 14
1251 TP Laren
22-12-2022
Meriëtte
06 – 51 07 46 97
mkwdeh@gmail.com
Marcel Jansen; M.L. 14-02-1959 Gooimeerpromenade 23
1277 ES Huizen
01-05-2022 06 – 81 33 37 73
marcellaurensjansen@gmail.com
Marten Jonge; de 27-03-1944 Streefoordlaan 40
3755 BB Eemnes
01-03-1995
Joke
 035 – 531 22 37 06 – 51 28 98 50
dejonge.m@kpnmail.nl
Martin Pompe; 18-11-1932 P/a Henri Dunantpark 12
1277 BP Huizen
01-05-1994
Yvette
 003 – 463 47 89 06 – 53 37 47 36
mwjp.pompe@gmail.com
Martin Uitenbroek; 06-12-1942 Hoofdgracht 23
1411 LA Naarden
01-07-2018
Carla
 035 – 694 24 66 06 – 30 28 06 62
m.uitenbroek@online.nl
Michael Nelck; M.J. 24-06-1961 Oudeweg 22
8077 SR Hulshorst
01-11-2002
Irma
 034 – 184 07 63 06 – 49 00 22 90
michael.nelck@ziggo.nl
Nico Dorrestijn; N.W. 07-08-1936 Veldweg 9a
1251 HC Laren
01-06-2023
Joke
 035 – 683 37 48
n.w.dorrestijn@gmail.com
Nico Fiorentinos; 19-09-1941 Steffenshein West 28
1251 WB Laren NH
01-07-2008
Ineke
 035 – 531 11 89
nicofiorentinos@gmail.com
Paul Tichelaar; 10-08-1927 Werkdroger1/02
1251 CM Laren NH
01-09-2017
Annelies
 035 – 533 73 48
aaa@bingo.com
Peter Eijck; van 09-03-1929 Steenakker 11
1261 CR Blaricum
01-07-1994
Hannie
 035 – 538 71 95 06 – 24 92 97 26
peter@2miljoen.nl
Piet Test; 07-08-2023 Jklhjk
7787 HK Hjhn9p
07-08-2023
Jkjkh
info@yuryyulan.nl
Pieter Visser; 05-10-1937 Wissellaan 12
3731 PP Bilthoven
01-12-1998  035 – 693 10 28 06 – 51 11 90 35
pietervisser1937@gmail.com
Rico Keijzer; 03-06-1964 P.C. Van Den Brinkweg 4
1251 PW Laren NH
01-07-2017
Ineke
 035 – 208 22 46 06 – 54 60 02 66
ricokeijzer@hotmail.com
Rik Egberts; 03-05-1941 Kostverloren 26
1251 TP Laren NH
01-02-2018
Anneke Adriaansz
06 – 51 76 61 15
egbertsarch@planet.nl
Rik Kloos; 08-07-1952 Vliegweg 4B
1261 GL Blaricum
01-05-2010
Puck
 035 – 531 44 10 06 – 51 97 75 43
rik.kloos@hotmail.nl
Roel Kraefft; 22-02-1931 Hasselaarlaan 31
3755 AV Eemnes
01-11-2006
Tiny
 035 – 538 91 48 06 – 51 14 93 21
rh.kraefft@planet.nl
Rombout Hulst; van der 06-10-1951 Zevenend 50
1251 RP Laren NH
01-03-2019
Teddy
06 – 15 47 47 88
r.vanderhulst@hm-productions.nl
Ron Willemse; 12-07-1947 Vierkante Bosje 23
3755 BE Eemnes
01-02-1991  035 – 531 42 88 06 – 21 23 07 41
ron.willemse@kpnmail.nl
Siep Speerstra; 30-12-1939 Koggewagen 36
1261 KC Blaricum
01-04-2008
Annemiek
 035 – 526 66 45 06 – 36 33 15 68
s.speerstra@gmail.com
Simon Huijzer; S.E. 03-02-1936 Majellapark 55
1406 TS Bussum
13-10-2022
Ada
06 – 11 59 76 67
s.huyzer@planet.nl
Steven Duintjer Tebbens; T.S. 01-01-1948 Pastoor Henrikpark 50
1251 MD Laren
01-07-2022
Marthy
06 – 23 41 10 97
srduintjertebbens@gmail.com
Teun Bouwer; t.c. 25-05-1942 Huiswei 8
4855 AB Galder
01-11-2012
Hettie
06 – 41 81 32 39
teunbouwer@hotmail.com
Theo Beijerinck; 06-05-1939 Wakkerendijk 5
3755 DA Eemnes
01-12-2002
Els
 035 – 531 16 13
tbeijerinck@gmail.com
Theo Dillen; van 07-08-1938 Zomerkade 298
1273 SV Huizen
01-01-2000
Trudy
 035 – 525 64 03 06 – 11 20 10 09
tvdillen@hetnet.nl
Thijs Papelard; 12-01-1940 Noorderweg 10
1271 VM Huizen
01-02-2004
Claar
 035 – 526 12 28 06 – 11 23 84 40
mpapelard@hotmail.com
Ton Samwel; 29-07-1950 Nieuwe Bussumerweg 118
1272 CL Huizen
01-01-2016  035 – 693 32 64 06 – 54 13 33 45
tonsamwel1@gmail.com
Ton Wardt; van der A.J.P. 14-10-1947 Jan Hamdorfflaan 3
1251 NL Laren
15-10-2022
Corry
06 – 46 20 79 60
tcvanderwardt@gmail.com
Willem Winter; 04-12-1939 St Janstraat 32
1251 LB Laren NH
01-02-2008
Francine
 035 – 538 63 22
willem.a.winter@gmail.com

Hier links kunt u de ledenlijst downloaden met de extensie CSV. Een CSV-bestand kan worden gelezen door spreadsheetprogramma’s zoals Microsoft Excel, Apple Numbers en Google Spreadsheets, en programma’s die tekstbestanden kunnen lezen, zoals Notepad++.

U kunt het geëxporteerde CSV bestand op de snelkoppeling van Excel laten vallen, op een open leeg Excel werkblad, of importeren via “Bestand –> Openen” en dan het CSV bestand aanklikken.